Saeimas deputāts ar Artuss Kaimiņš un viņa draudzene Jeļena Soboļeva pauduši dusmas par tirdzniecības centrā ''Riga Plaza'' pieredzēto.


Par notikušo Facebook vispirms pastāstījusi Jeļena.

''Rīgā Plaza bērnu rotaļu laukumā ir liela varbūtība atrast bērnu ur salauztu muguru vai kaklu,'' pauž Soboļevska. ''Atnākot es atradu bērnu staigājot pa šo laipu 2 metru augstumā. Neviena pieaugušā tuvumā. Kā var būt, ka ir tik nedrošš laukums? Kā var būt, ka darbiniece saka, ka viņa ir viena un viņa nevar visu laiku vērot bērnu drošību. Gudrais menedžeris pateica, ka man pašai būtu bērnam jāiemāca, ka tur nevajadzētu kāpt. 5 gadīgam puikam tas būtu pašam jāsaprot!!! ''

''Ņemiet vērā, ka atstājot bērnu Riga Plaza bērnu istabā neviens nepieskatīs viņu drošību!!! Manuprāt, šādā istabā bērnam nevajadzētu būt iespējai nokrist no divu metru augstuma, bet administrācija man nepiekrīt. Kā parasti šis jautājums pacelsies, kad kāds bērns no turienes nokritīs un salauzīs muguru,'' raksta Jeļena.

''Un jā, šausmīgākais ir tas, ka personāls un vadība tā vietā lai atvainotos un apsolītu novērst bīstamo situāciju, rupji brauc augumā un saka, ka viss ir kārtībā,'' pikta ir Artusa draudzene.

Arī Kaimiņš pēc tam meties komentēt pieredzēto situāciju.

''Mums viss beidzās labi. Ļena iegāja puikam pakaļ īstajā brīdī. Īstajā brīdī, kad mazais bija uz 2m augstas sijas viens pats un ar smaidu līdz ausīm. Tas ir saprotami, jo tas taču ir intresanti,'' skaidro Artuss.

''Bet tagad par personālu. Tas ir viņu pienākums pieskatīt bērnus viņu teritorijā. Tas ir viņu pienākums nodrošināt DROŠAS atrakcijas bez caurumiem tīklos pa kuriem var uzrāpties uz sijām, kuras tur konstrukciju. Par attieksmi- sieviete, kas iekasē naudu par atrakcijām apkalpo kasi un acis ir piesējusi pie eiro skaitīšanas. Bērnus nepieskatīja. Menedžeris ieradās, kad tika jau konstatēts fakts un pateica, ka tas uz viņu neattiecas. Jo, ja tur nekāpj četrgadīgie bērni kapēc, lai tur kāptu piecgadīgie?! Dzelžaina loģika,'' raksta deputāts.

''Tikām cauri ar trīcošām rokām mammai, nervu nomierinošu tēju un puika joprojām smaidīgs. Tas bija sekunžu jautājums. Viss beidzās labi. Nekad nebiju domājis, ka uzticoties pakalpojuma sniedzējam, varam nokļūt lielā nelaimē. Lūdzu atcerieties šo vietu- bērnam NEDROŠU. Abrakadabra- Riga Plaza,'' pauž Kaimiņš.