Nacionālās basketbola asociācijas (NBA) kluba Dalasas “Mavericks” ikona Dirks Novickis uzskata, ka Teksasas komanda Kristapa Porziņģa personā ieguvusi komandas nākotnes stūrakmeni, kas kopā ar slovēni Luku Dončiču varētu gādāt par aizraujošiem notikumiem laukumā daudzu gadu garumā.


“Protams, ka mēs neveicām darījumu ar domu, ka ļausim viņam “aiziet prom,” atzīst Novickis. “Ceru, ka viņam šeit patiks, viņš atveseļosies pilnībā un spēlēs labi mūsu sastāvā. Ar to arī sāksim.”

Tikmēr “Mavericks” jaunā uzlecošā zvaigzne Dončičs atklāja, ka neilgi pēc notikušā maiņas darījuma viņš jau paguva aprunāties ar Porziņģi, minot, ka viņš Kristapu pazīst jau vairākus gadus un pauda cerību, ka abiem eiropiešiem izdosies Dalasā ilgtermiņā kopīgi izveidot spēcīgu duetu.

“Viņš ir vienkārši apbrīnojams spēlētājs, tāpēc tas mūsu komandai noteikti nāks tikai par labu,” izteicās Dončičs. “Kristaps ir garš, apveltīts ar labu metienu, cīnās par atlēkušajām bumbām. Viņš spēj darīt vairākas lietas. Manuprāt, viņam ir iespēja kļūt par vienu no labākajiem spēlētājiem visā līgā.”

40 gadus vecais Novickis, kuram šī, ļoti iespējams, ir pēdējā sezona NBA, piebilda, ka Porziņģim jaunajā vidē nebūs nepieciešams “mentorings” no viņa un citiem spēlētājiem, jo Kristaps jau šobrīd ir perfekti piemērots modernajam NBA.

“Ja mums ir iespēja savam sastāvam pievienot tādu “franšīzes tipa” spēlētāju kā Porziņģi, tas ir vienkārši jādara, kamēr vēl var. Vēl pirms traumas viņš demonstrēja ļoti vispusīgu sniegumu. Porziņģim piemīt darba ētika, kas ļaus viņam kļūt par izcilu basketbolistu. Tāpat viņš ir arī “labs čalis”.”

sportazinas.com