Kāda Paula Stradiņa klīniskās universitātes slimnīcas paciente dalījusies ārkārtīgi nepatīkamā pieredzē: viņa vaino ārstus paviršībā un saka, ka pēc notikušā vairs nekad nevēlas tur ārstēties.


Sūdzību portālā Paula raksta:

"Iegūlos ar sāpēm vēderā Stradiņu slimnīcā. Pēc ilgas gaidīšanas konstatēja ginekoloģisku, palielinātu 8cm cistu, kuru izoperēja pēc 2dienām. Pēc operācijas pavadīju vēl trīs dienas, jo bija grūtības ar iešanu, pēc tam izrakstīja. Nākamajā dienā atkal ar ātrajiem aizveda uz slimību un konstatēja, ka pēc operācijas kājā ir trombi un iekaisums vēderā. Pirms veica operāciju, vēl māsiņas noteica, ka esmu jauna un vēnu zeķes nav vajadzīgas. Pēc cistas operācijas mani vispār neapskatīja vairs, deva tikai miega zāles un pretsāpju zāles, lai nesāpētu. Runājot ar vairākiem ārstiem, viņi ir šokā, kad netika laistas antibiotikas, netika pārbaudīta vispār... 

Tā ir nolaidība pret pacientu... Operācija man maksāja mazāk, nekā visas pēc operācijas sekas, kas nu man ir. Varēšu teikt lielu paldies, ja šis nu man paliks uz mūžu. Vienmēr lieciet uz operācijām vēnu zeķes, vai esat jauna vai gados un ārstus neklausāties. 

Fū Stradiņiem... 

Nākamo reizi, ja kaut kas atgadīsies man vai kādam no tuvajiem, piemaksāšu kaut vai, lai tikai uz turieni mani nevestu..."

sudzibas.lv