Sociālajā tīklā Facebook Gobzems raksta:


"Es domāju, ka Krišjānim Kariņam ir jāatsakās no ASV pilsonības un jāpierāda Latvijas sabiedrībai, ka viņš tic tieši un tikai vienīgi mūsu valstij, mūsu valsts pensiju sistēmai, veselības aprūpes sistēmai un visam pārējam. Es arī domāju, kā tas nākas, ka ASV pilsonim būs brīva pielaide Latvijas valsts noslēpumam un ka tā vispār nav problēma. Man šķiet, ka Latvijas valsts pilsonim būtu visai apgrūtinoši kļūt gan par ASV valsts vadītāju, gan saņemt pielaidi ASV valsts noslēpumam.

Nav šaubu, ka ASV ir Latvijas stratēģiskais partneris, bet pēc būtības tas ir absurds pielaižu sistēmai un tam, kas var kļūt par Latvijas valsts vadītāju. Principā mūsu valsti var vadīt cilvēks, kurš jebkurā mirklī (ja nesanāk tautas labā, tāpat kā Vienotībai nesanāca līdz šim) var brīvi notīties uz dzīvi valstī, kur dzimis un uzaudzis (kas tā arī notiks). Tāpat par mūsu valsts vadītāju var kļūt cilvēks, kas var nepiedalīties vēlēšanās, jo bija bail pamest silto vietu Eiroparlamentā.

Tātad vēlēšanas ir liekas, jo tautas uzticība nav vajadzīga, lai vadītu valsti. Tātad mums nav ari noslēpumu, jo tos var brīvi uzticēt citas valsts pilsonim. Cilvēkam, kuram bija bailes pamest Eiroparlamentu, lai startētu vēlēšanās, un kuram ir bailes atteikties no citas valsts pilsonības, lai vadītu mūsu valsti, būs bailes par jebko sava personiskā siltā nodrošinājuma dēļ."