11 gadus vecais Tailers Brūms no Taksfordas, Lielbritānijā izvizinājies karuselī, kas iegriezts ar motocikla ritena palīdzību. rezultātā bērns pārcietis milzīgu pārslodzi, kas radījusi acu un galvas smadzeņu traumas, vēsta Mirror.


Zēna māte pastāstīju, ka zēns ar draugiem atpūties vietējā parkā, kad pie viņiem pienākusi grupa pusaudžu. Viņi piedāvājuši bērniem pavizināties karuselī, iegriežot to ar iedarbināta motocikla riteņa palīdzību. Šādu triku skolnieki noskatījuši YouTube kanālā internetā. Tailers piekritis un rezultātā guvis nopietnas galvas smadzeņu un acu traumas.

Ārsti apgalvo, ka pārslodzes, kādām bijis pakļauts zēns, parasti izjūt tikai iznīcinātājlidmašīnu piloti. Civilie mediķi pirmo reizi saskārušies ar šādām traumām un sākotnēji nav sapratuši, kā lai palīdz zēnam, kam uzblīdusi galva, bet acis izsprāgušas no orbītām. 

Patlaban Tailers atrodas slimnīcā pastāvīgā speciālistu uzraudzībā - ārsti ir nobažījušies, ka bērnu var piemeklēt insults.

Jāpiebilst, ka pusaudži, kas zēnam piedāvājuši bīstamo izklaidi, aizbēga no notikuma vietas, līdzko Taileram kļuva slikti. Tagad viņus meklē policija.

Zēna māte gan skolniekus notikušajā nevaino, bet gan YouTube - viņasprāt, šādus bīstamus video būtu jādzēš no brīvi pieejamās vietnes.