Tā kā būtu muļķigi izlikties, ka tas saskatāmā nākotnē neizbēgami nenotiks un viņš Lieni Skulmi nepametīs, nolēmām nākt talkā Andrim Kivičam nākamās dūdiņas izvēlē.


Izvēloties nākamo partneri, svarīgi ņemt vērā Kiviča neremdināmo kāri pēc sabiedrības uzmanības, tādēļ viņa ''špikerī'' sabiedrībā nezināmas dāmas neiekļausim.

Tāpat arī neņemsim vērā zemāk esošo personu viedokli par Andri, jo neapgalvojam, ka bēdīgi slavenais mūziķis viņām, vai vispār kādam, varētu būt atbilstošs partneris.

View this post on Instagram

A post shared by L . Ushakova (@ushakovaonair) on

Liene Ušakova

Atkal Liene! Seksīga, ambicioza, patīk tetovējumi, dzied labāk par Skulmi, arī pašlaik piedzīvo finansiālas likstas (savādākas nekā Kivičs, bet tomēr), arī strādājusi medijos (radio)... Arī bijusi precējusies, laulībā dzimis bērns, tomēr dzīvesveids ņēmis virsroku pār ģimenes pienākumiem.

Izklausās kā cimdiņš ar rociņu, vai ne?! Atliek tikai jautājums, vai Liene būs apmierināta ar Kiviča necilo vīrieša lepnumu, tomēr mūziķis to varētu kompensēt rupji izlamājot un kājas salauzt apsolot Rolandam Alpem.

View this post on Instagram

A post shared by Liene (@liene_somase) on

Liene Šomase

Jā, atkal Liene! Seksīga, ambicioza, dzied labāk par Skulmi, mēdz sarunāt muļķības sociālajos tīklos (gluži kā Andris!), arī piedzīvojusi finansiālas likstas (apzaga mīļotais!)... Šomasei arī ir bērni un viņas attiecības salīdzinoši plaši tikušas atspoguļotas masu medijos.

Grūti pat noticēt, ka abi vēl nav bijuši kopā. Kivičam tā būtu iespēja ne tikai atrast dvēseles radinieci, bet uzrīkot vēl nepieredzētus skandālus.

Linda Mūrniece

Labi, labi - Andris jau nemaz tik sekls nav, lai tikai pa Lienēm ganītos. Kivičs nesen paziņoja, ka ekspolitiķei Mūrniecei ''vajag prasmīgu vīrieti'', tad droši vien pats jau iedomājies par viņu parūpējoties.

Mūrniece pēdējos gados tiešām uzplaukusi, liekot sirdij pukstēt straujāk ne vienam vien vīrietim, kā arī viņas pieredze varētu lieti noderēt Kiviča politiskajām ambīcijām (Kultūras ministrs 2022!?). Plus Mūrnieces bijušais vīrs Hosams Abu Meri iespējams bija veicis romāniņu ar Skulmi, tādēļ Kivičam tas būtu sava veida progress arī šajā īpatnējā aspektā.

View this post on Instagram

A post shared by PATRISHA (@patrishamusic) on

Patrisha

Nav noslēpums, ka Kivičs jaunāks nekļūst un piedzīvo smagu pusmūža krīzī, tādēļ varen klišejiski būtu tikt pie 20+ gadus jaunākas draudzenītes. Ja pieņemam, ka attiecības ar Skulmi ilgst vēl kādus trīs gadus, tad variants varētu būt viņas vecākā meita, tomēr tas droši vien (cerams!) par traku būtu pat Kivičam...

Tādēļ 41 gadu vecā mūziķa redzeslokā varētu krist aizvien lielāku popularitāti gūstošā, 18 gadus vecā Patrisha. Bijusī X-Faktora dalībniece ir ar reālu potenciālu izsisties arī ārpus Latvijas, uz kā rēķina noteikti iedzīvoties vēlētos arī Kivičs.

Maz ticams, ka meitene iekristu uz Kiviča nepedienīgi smago pieredzes bagāžu un kādu ''šampi'', tomēr viss iespējams.

View this post on Instagram

A post shared by roy rogers (@boitoiroi) on

Pavērsiens!

Tas viss jau būtu pašsaprotami, ja vien Kivičs nesen Facebook tiešraidē nebūtu paziņojis, ka viņam līdz kaklam Latvijas sievietes. Vai viņš varētu būt nobriedis kļūt mūsdienīgs un pamēģināt netradicionālas attiecības?

Neesam eksperti šajā lietā, tomēr lai novērstu sākotnējo šoku, varbūt labāk, lai Andrim pretī nav parasts vīrietis, bet vīrietis, kas tērpies kā sieviete! No popularitātes aspekta, Kivičam varētu noderēt ''drag queen'' Rojs Rodžers - ne tikai paglaudītu galviņu, bet arī savestu kārtībā drēbju skapi!