Degvielas tirgotājs SIA "Circle K Latvia" (iepriekš "Statoil Fuel & Retail Latvia") nākamnedēļ atklās pirmo ar "Circle K" zīmolu strādājošo degvielas uzpildes staciju Latvijā, aģentūrai LETA pavēstīja uzņēmumā.

 


Atklāšanas pasākums notiks 10.maijā Kārļa Ulmaņa gatvē 110, Rīgā.

Kā ziņots, "Statoil Fuel & Retail" 2012.gadā pārņēma viens no pasaules lielākajiem mazumtirdzniecības uzņēmumiem "Alimentation Couche-Tard". Līdz ar uzņēmuma iegādāšanos tika iegūtas tiesības izmantot "Statoil" nosaukumu vien ierobežotu laiku.

"Circle K" patlaban ir viens no lielākajiem un pasaulē pazīstamākajiem uzņēmuma "Couche-Tard" zīmoliem, un ar šādu nosaukumu pagājušā gadsimta piecdesmitajos gados klientu apkalpošana tika sākta Arizonā, ASV. Patlaban "Circle K" atrodams vairāk nekā 20 valstīs dažādās pasaules daļās.

Jaunās "Circle K" degvielas uzpildes stacijas būs daļa no starptautiska uzņēmuma ar teju 15 000 veikaliem un degvielas uzpildes stacijām.

Tāpat vēstīts, ka "Circle K Latvia" finanšu gadā, kas ilga no 2015.gada 1.maija līdz 2016.gada 30.aprīlim, strādāja ar 358,177 miljonu eiro apgrozījumu, kas ir par 9% mazāk nekā iepriekšējā finanšu gadā, savukārt uzņēmuma peļņa pieauga par 13,8% - līdz 21,571 miljonam eiro, liecina "Firmas.lv" pieejamais kompānijas gada pārskats.

LETA