Vairākas satrauktas studentes ziņojušas, ka Latvijas Universitātes (LU) dienesta viesnīcā Burtnieku ielā 1 slepus dušas telpā viņas filmējis kāds tumšas ādas krāsas vīrietis. LU pārstāvji apstiprinājuši, ka šāds incidents patiešām ir noticis un vainīgais trešdien esot izmests no dienesta viesnīcas, vēsta Delfi.


Dienesta viesnīcā ir atsevišķas dušas telpas gan puišiem, gan meitenēm. Tiesa, ik pa laikam meiteņu dušās esot manīts kāds tumšas ādas krāsas vīrietis ar telefonu, kurš iemūžinot meiteņu mazgāšanos, stāsta studentes.

Studente Anna (vārds mainīts) pastāstījusi, ka meiteņu dušās manījusi vīrieti, kurš dušošanās laikā vienai studentei zem kabīnes bija palicis telefonu un filmējis vai fotografējis kailo studenti.

"Kad viņš mani ieraudzīja, uzreiz piecēlās, izslēdza telefonu un vēl starp kājām ar savu roku kaut ko izdarīja, izskatījās tā, it kā viņš nodarbotos ar "savām lietām"," apgalvo studente, piebilstot, ka pat nav spējusi tajā brīdī neko pateikt, bet vienkārši stāvējusi, jo bijusi šokā.

"Es pat tagad, ejot uz dušu, atceros visu to, ko esmu redzējusi un nevaru normāli mazgāties, jo visu laiku tāda sajūta, ka arī mani varētu filmēt," atzīst studente.

Arī kāda cita studente apstiprinājusi, ka ir redzējusi konkrēto vīrieti meiteņu dušās. "Viņš spērās tajās iekšā un nemaz nelikās traucēts," apstiprina studente.

Vīrietis, kurš dzīvojis kopmītnēs, arī trešdien dušās filmējis kādu studenti, tiesa, tā viņam esot iespērusi pa seju un vīrietis aizmucis, vēsta portāls. Uz grīdas palikusi vien dienesta viesnīcas atslēga, kas kalpojusi kā pierādījums, lai vainīgo ātri vien atrastu.

LU Infrastuktūras departamenta pārstāve Štelmahere apstiprinājusi, ka šāds gadījums Burtnieku ielas 1 dienesta viesnīcā patiešām ir bijis. Viņa sacīja, ka šāds gadījums LU dienesta viesnīcās notiek pirmo reizi.

"Paldies meitenei, kura ļoti ātri reaģēja un mūs informēja par šo vīrieti," uzsvēra Štelmahere, piebilstot, ka tieši šī meitene arī palīdzējusi vainīgo atpazīt. Viņa arī skaidroja, ka notikumi dienesta viesnīcā risinājušies ļoti strauji un vainīgais vīrietis trešdien ticis izmests no kopmītnēm. "Šobrīd viņš ar visām somām ir prom," apstiprināja LU pārstāve.

delfi.lv